ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6057315
nr 605 7315
Gustaviansk stil, 1800-tal, förgylld, höjd: 71
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 oktober 2009
1.400 kr
1.500 kr
Den Gustavianska stilen